Danışmanlık Hizmetlerimiz

ilesunproje

Danışmanlık Hizmetlerimiz

Yetkin ellerde verilen SAP danışmanlık hizmeti projenin ve dolayısıyla hedeflenene kısa sürede ulaşılmasını sağlar. SAP sahip olduğu en iyi uygulamalar kütüphanesi, geniş partner ağı ve yılların getirdiği sektörel deneyimi ile her ne kadar Türkiye’de ve dünyada en çok tercih edilen IT uygulaması da olsa SAP projeleri de diğer projeler gibi ancak doğru bir ekiple ve doğru bir yönlendirme ile istenilen hedeflere ulaşır. FiCoSoft Akademi, uzman danışman kadrosu ile size etkin ve verimli bir hizmet sunmaktadır.

FiCosoft Danışmanlığın öncelikli faaliyet alanı “Finansal Çözümler” dir. Dünya markası SAP®’nin gücünü en basit ve verimli şekilde ulusal muhasebe ve vergi mevzuatına uygun çözümlerle danışmanlık verdiğimiz firmalara aktarırız.

2016 yılından bu yana FiCoSoft Danışmanlık olarak SAP FI,CO-PA danışmanlığı ve SAP SD,PP,MM, PS modüllerinde Türkiye’nin Kurumsal Firmalarında Proje Yönetimi danışmanlığı yürütmektedir. FiCoSoft Danışmanlık müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik en uygun danışmanlık hizmetlerini vermektedir.

Müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımımızla, SAP deneyimi yaşamış danışmanlarımız ihtiyaçlarınıza çözümler sunuyoruz. SAP standartlarına bağlı kalarak işlerinizi en yalın biçimde yapmanızı sağlayacak çözümler üretiyoruz.

FiCoSoft Danışmanlık;

  • Müşteri odaklıdır.
  • Sonuç odaklıdır.
  • İş süreçlerinizi optimize eder.

Yazar hakkında

sunproje administrator

Bir cevap yazın